0.00 EUR
Reģistrēties

Piegāde

Veikals "PinkMink" nodrošina preču piegādi visā Latvijā un Eiropas Savienībā. Piegāde notiek izmantojot Latvijā populāros piegādes tīklus un kurjerdienestus, kā arī iespējams piegādāt preci ar klienta izvēlēto un noorganizēto piegādes veidu.

1. BEZMAKSAS 

1.1. Preci bez maksas iespējams izņemt "PinkMink" veikalā Rīgā, A.Deglava ielā 2. Skatīt atrašanās vietas karti un darba laiku. Preces rezervācija ir 3 dienas, gadījumā, ja šajā laikā prece netiks izņemta, tā tiks nogādāta atpakaļ noliktavā un pasūtījums anulēts. Ja Jums nepieciešama rezervācija uz ilgāku laiku, tad lūdzu saskaņojiet to ar veikala menedžeri. 

1.2. Piegāde Rīgā un Rīgas rajonos pasūtījumiem virs 100 EUR. Piegāde tiek organizēta ar uzņēmuma kurjeru 1-2 dienu laikā no brīža, kad pasūtījums tiek saskaņots un apstiprināts telefona sarunā. Piegāde tiek organizēta uz šādiem Rīgas pilsētas rajoniem: Centrs, Āgenskalns, Imanta, Zolitūde, Ziepniekkalns, Dzirciems, Iļģuciems, Mežaparks, Ķengarags, Pļavnieki, Purvciems, Jugla. Rīgas rajoni: Berģi, Baltezers, Alderi, Stapriņi, Ādaži, Podnieki, Kadaga. Informācija par piegādes laikiem tiks precizēta organizējot piegādi.

Apmaksas nosacījumi: skaidrā naudā saņemot preci veikalā vai kurjeram vai priekšapmaksa ar bankas pārskaitījumu pamatojoties uz izrakstīto rēķinu.

2. ZIBPIEGĀDE UZ KLIENTA NORĀDĪTO ADRESI RĪGĀ UN RĪGAS RAJONOS

Piegāde tiek organizēta ar uzņēmuma kurjeru 1-2 dienu laikā no brīža, kad pasūtījums tiek saskaņots un apstiprināts telefona sarunā. Pasūtījuma izmaksas atkarīgas no pasūtījuma kopsummas un piegādes rajona. 

2.1. Pasūtījumiem no 15-100 EUR

  • Piegāde tiek organizēta uz šādiem Rīgas pilsētas rajoniem: Centrs, Āgenskalns, Imanta, Zolitūde, Ziepniekkalns, Dzirciems, Iļģuciems, Mežaparks, Ķengarags, Pļavnieki, Purvciems, Jugla. Rīgas rajoni: Berģi, Baltezers, Alderi, Stapriņi, Ādaži, Podnieki, Kadaga - 3 EUR
  • Piegāde uz attālākajiem Rīgas pilsētas rajoniem un Rīgas rajoniem: Bolderāja, Vecmīlgrāvis, Ulbroka, Papīrfabrikas rajons, Upesciems, Carnikava, Gauja  - 5 EUR (pasūtījumiem virs 100 EUR - BEZMAKSAS)

Apmaksas nosacījumi: skaidrā naudā kurjeram vai priekšapmaksa ar bankas pārskaitījumu pamatojoties uz izrakstīto rēķinu.

2.2. Pasūtījumiem līdz 15 EUR

Piegādes izmaksas var mainīties atkarībā no piegādes adreses, apjoma, svara un gabarītiem.

  • Rīgas pilsētas rajoni: Centrs, Āgenskalns, Imanta, Zolitūde, Ziepniekkalns, Dzirciems, Iļģuciems, Mežaparks, Ķengarags, Pļavnieki, Purvciems, Jugla. Rīgas rajoni: Berģi, Baltezers, Alderi, Stapriņi, Ādaži, Podnieki, Kadaga - maksimālā cena 5 EUR
  • Piegāde uz attālākajiem Rīgas pilsētas rajoniem un Rīgas rajoniem: Bolderāja, Vecmīlgrāvis,  Ulbroka, Papīrfabrikas rajons, Upesciems, Carnikava, Gauja  - maksimālā cena 7 EUR 

3. EKONOMISKĀS PIEGĀDES IZMANTOJOT PIEGĀDES TĪKLUS (Latvijas Pasts, Omniva pakomāti). 

Piegāde notiek 3-5 darba dienu laikā no brīža, kad pasūtījums tiek saskaņots un apstiprināts telefona sarunā. Pasūtījums notiek saskaņā ar izvēlētā piegādes tīkla nosacījumiem un izmaksām. Izmantojot šo piegādes veidu, jāņem vērā pakas svara un gabarīta ierobežojumi. Gadījumā, ja nav iespējams saņemt preci, izmantojot kādu no šiem operatoriem, tad pēc klienta lūguma izskatīsim citu piegādes tīklu. Sīkāku informāciju par noteikumiem un izmaksām skatīt operatoru mājas lapās: 

Apmaksas nosacījumi: priekšapmaksa ar bankas pārskaitījumu pamatojoties uz izrakstītā rēķina.

4. PIEGĀDE UZ MĀJĀM UN LIELGABARĪTA PRECĒM (DPD kurjerdienests)

Piegāde notiek saskaņā ar DPD kurjerdienesta nosacījumiem un izmaksām. Izmantojot šo piegādes veidu, sūtījums tiks nogādāts līdz klientam uz norādīto adresi. Gadījumā, ja klients vēlas izmantot citu kurjerdienestu, tad tā organizēšanu un apmaksu uzņemas pircējs, iepriekš informējot par to veikala menedžeri. Sīkāku informāciju par DPD kurjerdienesta noteikumiem un izmaksām skatīt mājas lapā: 

Apmaksas nosacījumi: priekšapmaksa ar bankas pārskaitījumu pamatojoties uz izrakstītā rēķina.

 

Drošības kods