0.00 EUR
Reģistrēties

Rozā Kaķa pārdomas

Paldies!

27.09.2015

Kādu laiku esam jau strādājuši un ļoti vēlamies pateikt lielu paldies. Gan saviem klientiem interneta veikalā, gan klientiem, kuri nāk pie mums uz veikaliņu. Tā ir fantastiska sajūta, saņemt atsauksmes un labos vārdus no cilvēkiem, kuri pie mums ir bijuši. Kā arī vēlējāmies pateikt paldies mūsu veikala apkārtējiem iedzīvotājiem, ka tik ļoti labi mūs uzņēma, izrādot neviltotu prieku un piedāvājot palīdzību. Ir tik patīkami, kad garām ejot, pieklauvē pie loga, pasmaida un pamāj ar roku. Man šķiet, ka tāda attieksme ir lauku ciematos, vismaz ko tādu atceros no savas bērnības, bet šeit praktiski Rīgas centrā.

Kāpēc Rozā Kaķis?

07.09.2015

Nedaudz jau aprakstīts Par mums, kāpēc Rozā Kaķis, tās ir mūsu neierobežotās iespējas, fantāzijas lidojumi. Bet man vispār kaķis liekas viens no patstāvīgākajiem un pašpietiekamiem dzīvās pasaules pārstāvjiem, bet tajā pašā laikā mājīguma un omulības iemiesojums. Rozā kaķi jau mēdz būt tikai sapņos, bet mēs viņu nedaudz izcelsim īstenībā. Lai viņš ir kā mūsu ceļvedis.

Laipni lūgti Rozā Kaķa pasaulē.

07.09.2015

Laikam daudziem pienāk brīdis, kad saproti, ka ļoti daudz no tā, kas līdz šim ir darīts, liekas, diezgan bezjēdzīgs. Saproti, ka nekādus jau varoņdarbus neizdarīsi, lai atstātu kādu mantojumu aiz sevis, bet tik daudz, lai nodarbotos ar to, kas tev patīk, tas gan ir iespējams. Kaut arī tas nav sevišķi viegli, tā ņemt un pārsvītrot visam pāri un sākt visu no 0. Tas nozīmē reāli izkāpt no savas komforta zonas, visu laiku dzīvot tādā nelielā stresiņā, ar domu, kā nu būs. BET... kad tu esi nonācis tik tālu, ka pat šāda situācija, pilnīga neziņa par nākotni, ir daudz pieņemamāka, nekā līdz šim darītais, pierastais.

Drošības kods