0.00 EUR
Reģistrēties

Chillafish līdzsvara riteņi Bunzi un BMX

Chillafish līdzsvara riteņi Bunzi un BMX

28.10.2015, 14:31

* Chillafish Bunzi - lieliska dāvana ikvienam 1 gadu lielam bērniņam. Tuvojoties svētku sezonai, šī prece ir īpaši aktuāla, jo tā ir paredzēta lietošana gan mājās, gan ārā!!! Stilīgs oriģināliepakojums!

 

 

 

* Chillafish BMXie - lielisks dizains, stilīgs braucamais ikvienam bērniņam, kas sasniedzis vismaz 2 gadu vecumu. Lieliska Z-svētku dāvana, gatavojoties pavasara sagaidīšanai! Stilīgs oriģināliepakojums!

* Chillafish Bunzi 

Chillafish Bunzi līdzsvara velosipēds ir unikāls līdzsvara velosipēds 2-in-1, kuram var mainīt režīmus no 3-riteņu uz 2-riteņu režīmu tikai dažās sekundēs. Iemāciet savam bērnam līdzsvaru spēlējoties un soli pa solim: sāciet ar 3-riteņu režīmu un tikai tad, kad Jūsu bērns ir gatavs, pārslēdziet to uz 2-riteņu režīmu. Režīmus var pārslēgt tik bieži, cik vien tas ir nepieciešams. 3-riteņu režīmā sēdekļa pozīcija ir nolaista līdz zemākajam līmenim Jūsu bērniņa ērtībām, savukārt 2-riteņu režīmā tā ir augstāka lielākam ātrumam.

Bunzi līdzsvara velosipēds ir viegls un to ir viegli pārvietot aiz roktura. Bunzi līdzvara velosipēda sēdeklis ir aprīkots ar nelielu uzglabāšanas bagāžas nodalījumu sīklietām. Bunzi līdzsvara velosipēdam ir klusi TPE riteņi, kas ir piemēroti lietošanai gan iekštelpās, gan ārā. Tas ir izgatavots no augstas kvalitātes ABS materiāla un ietērpts zaķēna stilā. Šis jaukais mazais zaķēns ir pārliecināts, ka kļūs par Jūsu bērniņa labāko draugu ikvienā kopīgā braucienā.

* Chillafish BMXie BMXie līdzsvara velosipēdam ir BMX stila velosipēda rāmis. Neskatoties uz to, ka tam ir liela izmēra rāmis, tas ir ļoti viegls. Īpaši izstrādāts dizains, regulējams sēdeklis un kāju atbalsts, kuru nepieciešamības gadījumā var noņemt. Tas ir aprīkots arī ar numura zīmes plāksni, kuru var daudzveidot, izmantojot komplektā pieejamās uzlīmes (6 gab.).

Drošības kods